| ☺ Smile ☻ a întrebat:

N`am idei cum sa fac poze. Imi poate arata cineva poze facute de ea/el sau sa imi dea idei? fundita pentru ideile cele mai bune:*
Multumesc

Răspuns Câştigător
| aniela05 a răspuns:

Ca sa faci o poza reusita, trebuie sa studiezi peisajul sau obictivul care vrei sa il fotografiezi si sa vezi din ce parte arata mai bine.Incearca sa faci poze in miscare, poti sa te uiti in alta parte ca sa para mai shic, dintr-o parte, poti sa stai pe jos, poti sa iei niste pozitii d dans.sau asa, sper ca te-am ajutat cu ceva! papa

3 răspunsuri:
| adry_4721 a răspuns:

File:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/adriana%20si%20hannah
cu placere pot primi o fundita? te roglove struck mersikiss