| evelynne a întrebat:

Neata fetelehappy Voi folositi autobronzate? sunt bune la ceva?thinking ...cam dupa cat timp se vede efectul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Efectul se vede in 4-5 ore. O sa ai un bronz destul de uniform si frumos. Dar personal evit autobronzantele din cauza mirosului. Este unul puternic si foarte neplacut (cel putin pentru mine).

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Si eu am folosit odata mi-a facut culoarea pielii f frumoasa dar ce folos daca dupa ce am facut baie in cada apa s-a facut maro si eu alba laughing)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O inventie inutila! Evita porcariile de genul asta!

| annna a răspuns:

O prietena a folosit si a iesit cu pete, dungi...etchee hee
mai bine ramai asa

| DenysaLove a răspuns:

Am folosit si eu acum multi ani un autobronzant impreuna cu mama doar ca din pacate aman2 am iesit cu pete laughing.Mai era si vara si se vedea ff uratlaughing.Da sincer acum as mai incerca dar de data asta sa fie uniform.deoarece eu am piele ff alba si nu-mi place delocsad

| Iheartshoes a răspuns:

E foarte daunator pentru piele.
Daca mergi la o petrecere sau in concediu, undeva unde trebuie sa arati bine, te poti da cu 2 zile inainte si vei straluciwinking
Pupici!

| Anxx a răspuns:

Eu am folosit mai multe produse, de care am fost dezamagita total :| iar mai apoi am descoperit un produs de la Rimmel London( mai exact o spuma bronzanta ) care iti da o usoara nuanta de bronz, pe care poti sa o indepartezi cand doresti tu :d ( cu apa ). http://www.mayra.ro/......el-london/
cel din mijloc. :D
;))
:*:*

| Adinuzza1 a răspuns:

Din a IIa zi se vede efectul
colega mea a folosie. si a doua zi era. neagrabig grin era prea de tot.
ai grija ce cumperi. sa nu fie prea exagerat tongue
app(nu se daduse cu multa crema) nu stiu, nu folosesc.
imi place asa cum e culoarea pielii mele

| mynameiselena a răspuns:

Ma...eu am inteles ca nu sunt deloc sanatoase, dar foloseste o prietena si trebuie sa se de-a in fiecare seara ca altfel isi pierd efectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mama sunt bune, pentru bronz in pete si culori ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt bune... si utile daca te feresti de soare si vrei sa arati bine la petreceri sau chiar zi de zi. Sunt o alternativa mai sanatoasa decat statul la soare sau solar.

Efect in general isi fac dupa 8-12 ore., pentru cele care intra in piele. Sunt si autobronzante care se comporta ca un fond de ten adica se indeparteaza cu apa sau la atingere... Acestea nu le-as recomanda decat pentru fata sau pentru topmodelele care pozeaza.
In general autobronzantele nu pateaza nici pielea si nici hainele daca stii cum sa le aplici. E important sa faci un peeling inainte pentru a obtine o culoare frumoasa.
Cele mai bune mi se par cele de la Nivea si Loreal. Trebuie incercate mai multe pana cand o gasesti pe cea potrivita pentru tine( firma, tipul: gel, crema, spray sau nuanta). Sunt unele care nu au nici acel miros dezagreabil.

| EmmaEmix a răspuns:

Da m-am dat eu, e super iti zic eu 100%, si se vede efectul... funda please