| nicoleta24 a întrebat:

Nu stiti un site de unde pot comanda rochii pentru ocazii, cum ar fi: baluri, nunti...etc...multumesc anticipat!:*

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Te-as sfatui pentru un eveniment de genul acesta, sa merg direct in magazin si sa probezi, ca asa din poza nu iti dai seama daca tie iti vine bine sau nu, si plus ca nici nu vezi nici calitatea materialelor. Depinde foarte mult si de material, in modul cum se va aseza rochia.

| ancutsa13 a răspuns:

Asa este, nu va fi chiar placut sa vezi ca rochia nu sta pe tine exact ca pe manechin sau cum ti-ai fi imaginat. Cel mai bine du-te in magazine si cauta sau du-te la un croitor bun daca ai putina imaginatie sau daca ai gasit un model frumos pe net si vrei sa-l adaptezi pentru tine. Mult noroc:*

| chocolattee a răspuns:

Www.starshiners.ro cum a spus si Julyssa, e cel mai bun dintre toate, haine de calitate si preturi accesibile, imposibil sa nu gasesti ceva sa-ti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.starshiners.ro Cel mai serios si cu cele mai frumoase rochii de ocazii la preturi accesibile.

| crisstina_2017 a răspuns:

Ai o lista cu firme care vand rochii de seara aici: http://www.karena.ro/galerie_poze/rochii_de_seara. Daca vrei ceva mai deosebit poti vizita ivory.ro - dar si preturile sunt...