| mindyabusiness a întrebat:

Nu stiti unde as putea gasi niste tenisi la moda, ca am mai multi pantofi dar aia nu-mi plac! Dau funda

Răspuns Câştigător
| www.Azaris.ro a răspuns:

Buna, paginaparfumata. Tenisii gheata sunt modele clasice care se poarta pana la glezna sau deasupra gleznei si pot fi purtati atat pe timp de vara cat si de iarna deoarece puteti opta pentru modele imblanite care sunt foarte confortabile si calduroase. Poti alage tenisi in culori clasice precum alb, bleumarin, rosu, galben si verde sau tenisi cu imprimeuri potriviti in sezonul cald. Tenisi clasici scurti-
acest model clasic de tenisi este nemuritor. Puteti alege modele din panza si piele care sunt mai purtati ca niciodata. Puteti sa ii asortati la blugi stramti, pantaloni scurti sau rochii casual la petreceri cu prietenii sau in oras. De asemenea aveti o gama larga de modele cu fundite, paiete, tinte, fermoare, detalii deosebite sau fara sireturi.

2 răspunsuri:
| hueleanca a răspuns:

Buna, am vazut tenisi foarte chic in magazinul online Matar.ro. Chiar sunt la moda, si au si preturi atractive. http://www.matar.ro/24-casual-sport?p=2