| PrecioussGirl a întrebat:

Nu sunt o fana a tocurilor, insa tinuta de la balul de absolvire m-a obligat sa-mi iau o pereche de pantofi cu toc de 10 cm, nici prea gros dar nici prea subtire. Incerc sa ii port prin casa cat mai mult, insa ma dor picioarele. Ce pot face pentru a rezista cat mai multe ore?

6 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Poarta ciorapi fini impreuna cu pantofii cu toc, pentru a reduce frictiunea dintre pielea piciorului si materialul din care e facuta incaltamintea. O alta idee este sa pui talpa altui pantof in interiorul pantofului tau, in cazul in care ai probleme cu durerile talpii.

| SaschaM a răspuns:

Se gasesc in farmacii, de la firma Scholl, pernute speciale din silicon care se pun in interiorul pantofului.

| Solitude15 a răspuns:

Incearca sa incalti ciorapi de matase si umbla cit mai mult cu ei prin casa

| Byucc a răspuns:

Continua sa ii porti prin casa si te vei obisnui happy

| madamme a răspuns:

Doar exersand o sa reusesti. daca vezi ca nu poti ar fi mai bine sa renunti.

| Mara78 a răspuns:

Incaltaminte de ocazie gasesti aici cu toc inalt sau mediu http://marissa.ro/incaltaminte-dama/incaltaminte-de-ocazie-dama