| IzZzAbElLe a întrebat:

Pana la urma cu ce v-ati imbracat in prima zi de scoala?

14 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

AaaAwww ^.^. soRry :| da m-am imBracat cam. :-? naspa? >:O
________________________
niste blugi alBi pe care mwa l-a scris :"> deci mwah. adica eu. adica mushchiulEtzu meu :">.
un triCoun cu batman :">http://image.stirileprotv.ro/media/images/extra/Dec2010/60462300.jpg asa (trIcou numa' )
o cAmasa albAstra de'aia in paTrate. cu neGru si gri :-? http://fl1.shopmania.org/......811188.jpg
nisTe tenisi nEgri ci sirEturi alBastre :-? si aTa :|
apr. niste bratai din guma si o funda mariCica in capShor :">
______________________________
u?
______________________________
... traficant inascut...

| ChocolateAddict a răspuns:

Cu niste blugi mai inchisi, tenisi, un tricou si o camasa in carourihappy

| PerfectAngel a răspuns:

Pai in blugi si un tricou super frumos, care sta bufant cum ar venii...`happy e mai mult o bluzita fara maneci

| ioniiiiiM a răspuns:

Pai eu m-am imbracat cu un bug adidas si o camasa pe care o urasc de moartefrustrated

Funda? puppy dog eyes

| ioniiiiiM a răspuns:

Hopa blugi* trebuia :]]

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Cu un sarafan negru dragut un pic mai sus de genunchi si cu o camasa alba si m-am incaltat cu niste pantofiori.

Funda pleaseeeeeee
!

| mimikafrumusika a răspuns:

Blugi un tricou si o vesta super-draguta si niste sandale gi cu bretele paiete si un pic de toc.Dar u?

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Eu m-am imbracat cu o camasa alba legata cu o curea la mijloc, blugi albastri si tenesi inalti! funda please!

| Klepto a răspuns:

In costumul lui adam, am facut senzatie si am provocat orbire.

| rux2828 a răspuns:

Cu un sacou negru inflorat la maneci cu un maieu u margele pe el blugi negrii o curea groasa si balerini

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai cu blugi de un albastru mai inchis si putin taiati, o bluza stil camasa cu niste flori de culoare vernila sau ceva de genu ''legata'' de o vesta mia lunga cu verge si in picioare am avut niste cismulitze crosetate.cam atathappy u?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sper ca ai inteles ce am vr sa spun da?laughing
U?

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Niste pantaloni bej,un tricou, un fel de sacou mai misto, cu maneci treisferturi suflecate si tenesi.

| superpissy40 a răspuns:

Cu hainele de scoala: vesta, o bluza alba si fusta de scoala.Nasol...