| GabiiLwt a întrebat:

Parul meu este brunet, daca il vopsesc cu nuantator mov, rosu sau albastru se prinde culoarea? funda!

Răspuns Câştigător
| ItsAnne a răspuns:

Dacă vrei ca acea culoare să persiste o lună-două și ceva, trebuie să aștepți 30 de minute după ce ți-ai făcut șuvițele/tot părul. și eu mi-am vopsit părul cu nunanțator vara asta, și deși culoarea nu mai este atât de puternică, se mai văd urme de roz.
eu spun să nu-ți faci tot părul, ci doar câteva șuvițe, pentru că s-ar putea să rămâi cu el așa și la școală, iar profii nu prea cred că vor fi de acord.
Baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prins se prinde dar acum depinde si intensitatea culorii care o vei obtine. Nu vei obtine ceva turbat.

| Ramona7 a răspuns:

Da, se va prinde, dar nuantele iti vor iesi mai inchise, nu iti va iesi exact nuanta vopselei, parerea mea este sa-ti colorezi varfurile, mie una mi se pare asa cel mai sic big grin, eu le-am avut putin timp albastre si sunt satena inchis, au aratat chiar suuuper, fundita? big grin