| marinela92 a întrebat:

Parul se poate ondula la cu orice tip de placa de intins fie ca e mai groasa sau mai subtire heeeeelp

3 răspunsuri:
| Irinushh a răspuns:

Mie nu imi iese numai cu o placa mai subtire. Am prietene care se descurca si cu cele mai mari :d

| dianalalala a răspuns:

Da se poate ondula cu orice tip de placa. daca vlei bucle lejere fate cu o placa mai groasa iar daca vrei stranse si bine definite cu una subtire

| ƒαηтαααα a răspuns:

Nu se onduleaza parul daca il intinzi cu placa si dupa il dai cu fixativ problema este ca placa iti arde parul si nu iti mai creste se spicuieste la varfuri