| anonim_4396 a întrebat:

Pentru banchet am o rochie de un roz foartre deschis, cu o centura neagra, iar pantofii sunt si ei negri. Parul mi-l fac ondulat si il las asa simplu. Cu ce oja sa ma dau? Ma gandeam sa ma dau cu negru dar...
La picioare sa ma dau doar cu un lac transparent?

6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Pai iti poti face un french si la maini si la picioare mai ales ca e banchet si trebuie sa fi eleganta, iar frenchul este simplu si elegant. Negru dupa parerea mea ar parea urat la banchet, nu mi se pare elegant si finut. Te mai poti da cu un roz deschis sau un bej deschis.

| mihaela31 a răspuns:

Eu m-as da tot cu roz pe unghii,stiu ca anul acesta se poarta unghiile colorate in nuanta hainelor pe care le imbraci,la tine de exemplu predominand culoarea roz cel mai mult,respectiv rochita, iar pentru pedichiura eu m-as fi dat de exemplu cu sclipici, stii oja aceea care e ca un lac dar este cu sclipici.Acum e decizia ta in final, petrecere placuta!happy

| Lollypop a răspuns:

Parerea mea este ca merge o oja de aceeasi culoare cu rochia, sau de ce nu, una neagra la fel ca si cureaua respectiv geanta(daca este tot neagra).La picioare te poti da cu aceeasi oja pe care ai ales-o la maini.
Distractie placuta la banchet!

| iriedaily a răspuns:

Oja neagralove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce culoare are parul tau daca este negru date la piciore cu oja neagra daca ai parul blond sau shaten date cu lac.

| Cristinaa_8965 a răspuns:

La maini iti faci un french sau te dai cu oja roz, iar la picioare cu un lac transparent