| Crs a întrebat:

Pentru ce care au citit cartile gossip girl. cine e de fapt gossip girl?big grin si ce se mai intampla in serial cam incepand cu sezonul 4 (serial)?

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

@nicoletalavinia14 cartile sunt scrise de cecily von ziegesar. in Romania sunt aparute 9. eu le am pe toate. si le-am si citit pe toate. pana aici nu se afla cine e gg si nici nu cred ca se va afla. din punctul meu de vedere e irerelvant. cat despre sezonul 4. am vazut ca ai primit raspunsulhappy

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Gossip girl e o carte?
nu stiam
pai in sezonul 4, blair si chuck aleg sa stea un timp despartiti, ca blair sa poata sa faca ceva cu viata ei
intre serena si nate apar complicatii cu juliet, care vrea sa-si razbune fratele, pana la urma se rezolva si asta, si acum ar trebui sa se duca la el, sa discute cu fratele ei, stii fostul profesorul din internat de care mintise mama ei ca ar fi violato, ca sa intre la colegiu inapoi unde era si blair, din cauza ca avea note mici
si cam asta in mare parte
daca chiar exista cartile, de cine sunt scrise? m-ar interesalaughing

| MollyA a răspuns:

Hei, cam tirziu probabil dar totusi. in serial gg este Dan si chiar are logica. mi-a placut parerea regizorilor despre personajul dat, cica :''A facut-o pentru faima doar, frima sa postare fiind despre atractia sa Selena, iar a doua respectiv despre el insusi, baiatul urit, sarac si singuratic.'' uite sezonul 6 ep. 10 (ultmul episod gg EVER))))

| Stan_Bianca_1998 a răspuns:

Gossip Girl este Dan. Blair se casatoreste cu Chuck si in curand au un baiat. La fel, Serena si Dan se casatoresc.