| anonim_4396 a întrebat:

Pentru parul luuuung e bine sa port de fiecare data casca de baie/inot?
http://3.bp.blogspot.com/......5111-2.jpg

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ti se va mai uda parul, dar nu ajuta la nimic.Parul il poti prinde si atat, si nu pateste nimic.
Oricum daca ai parul lung, trebuie sa'l ingrijesti doar, si nu ai nevoie de nici o casca.

| Dεεαღ a răspuns:

Nu si eu am parul lung si nu port asa ceva laughing

| NoName_5366 a răspuns:

Pai e bine pentru c anul mai trebuie s ate usti pe cap de fiecare data big grin... auzii big grin? dai funda please. puppy dog eyes am nevoiee

| Ella_7850 a răspuns:

Poi sincer si eu am parul lung, mai degraba daca iti pica par foarte mult ar fi necesar sa iti pui o casca pentru ca daca nu, cu timpul, tu si alte fete cu parul lung, la care le pica parul veti infunda scurgerea, in plus daca nu este obligatoriu nu iti pune ca ii enervanta :d