| anonim_4396 a întrebat:

Pentru varsta mea, 15 ani, e mai potrivit costumul de baie intr-o piesa sau doua?

Răspuns Câştigător
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Cred ca in doua!

31 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Daca ai 15 poti purta unul in doua piese, dar acum depinde si de forma corpului tau.

| tequila777 a răspuns:

Eu zic ca chestia asta nu depinde de varsta...;)
Eu personal dintotdeauna am fost atrasa de costumele de baie intregi, unele arata absolut superb; bineinteles am avut si am modele foarte deosebite;) plus ca ma simt super atunci cand inot.
Deci eu cred ca nu e o chestie de varsta;)
Si iata aici cele mai 'hot' tendinte din vara aceasta in materie de costume de baie:

http://www.verze.ro/......-2011.html

| diana_6879 a răspuns:

In 2 piese funda?

| PinkPanther a răspuns:

Nu conteaza care, ambele se potrivesc oricarei varste (eu il refer pe cel de 2, ca mergi la mare sa te bronzezi si nu cu model ca tractoristii). Ia-ti ce model iti placewinking

| Annie a răspuns:

Si vedetele poarte costume de baie dintr'o piesa ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ), iar daca nu esti inalta te face sa pari inalta, iar costumul de baie din 2 piese cred ca il poarta aproape toata lumea...

| Pixel2009 a răspuns:

O singură piesă.
1 : la vârsta asta corpul e sănătos, nu ai ce să ascunzi iar costumul de baie dintr`o piesă îl foloseşti de obicei pentru a`ţi ascunde imperfecţiunile corpului, ori la vârsta asta nici vorbă de aşa ceva
2 : te vei bronza urât intr-un costum dintr`o piesă, când o să ai un tricou şi o să te apleci o să se vadă partea nebronzată
3 : e mult mai confortabil
4 : băieţii o să întoarcă mai mult capul după tine smug
în concluzie... less is more! happy

| Pixel2009 a răspuns:

laughing de fapt, răspunsul meu era " costumul din 2 piese " cu argumentările pe care le-am pus. Nu ştiu la ce mă gândeam când am scris primul rând laughing

| Denise_3997 a răspuns:

Depinde de tine, de ceea ce simti tu. Nu e vorba de varsta in alegerea costumului de baie. Trebuie doar sa-ti stea bine, sa-ti placa. Eu ti-as recomanda cel din doua piese. Cel dintr-o singura piesa il vad folositor pentru o piscina, ceva. Pentru plaja, pentru ca presupun ca vrei sa te bronzezi, eu ti-as recomanda unul din doua piese.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Doua

| SMTHING a răspuns:

Poate iti sta bine cu aman2 smug

| elleme a răspuns:

Doua.

| Pământul a răspuns:

Te bate Dumnezeu daca-ti iei altul decat intr-o piesa, ispito.

| Paywa a răspuns:

Din doua piese

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

E mai potrivit fara big grin din doua ar fi mai bine. pup

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

2 parerea mea pentru ca eu am 13 si au ras multi de mine ca inca port costum de baie dintr-o piesa

| lidiaioana a răspuns:

Doua

| Baky a răspuns:

In doua pentru ca esti mai sexy laughing

| Min_2759 a răspuns:

Nu stiu...eu cred ca 2 ^^"

| Maiiiaaa a răspuns:

Cred ca doua, dar cum iti este tie mai confortabil.

| lola79 a răspuns:

Doua piese

| ღAleKrissღ a răspuns:

Mai sexy ar fi un costum din 2 piese :X

| Deyux_5665 a răspuns:

Costum din 2 piese! Clar!big grin

| ClaudiaaMM a răspuns:

Eu cred ca e mai potrivit cel de 2 piese. Iti avantajeaza mai bine corpul si te bronzezi mai binewinking

| CristinaDumitru a răspuns:

Din 2 e mai potrivit

| GGG562852 a răspuns:

2 piese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune ca e mai potrivit cel din doua piese
Si eu am 15 ani si din ala port

| hahaha a răspuns:

Cel mai potrivit e sa nu ai costumwinking

| bogdan14_5722 a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi costumul fara nicio piesa pentru tine

| MBLAQ a răspuns:

Doua piese;>