| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Peste 3 saptamani trebuie sa merg la o nunta si nu stiu ce rochie sa imi cumpar.As vrea sa fie mai scurta(sunt miniona). Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Daca iti doresti mult o rochie scurta, ia-ti dar poarta tocuri ca sa pari mai inalta, si rochia sa aiba o culoare care sa te avantajeze. bafta la shopping

| syjey a răspuns:

La nunta ta?

| Ricardo931711123 a răspuns:

Eu as propune sa-ti iei o rochie rosie aprins ca sa faci o impresie buna si putin mai scurta.winking

| Foxiy_Roxy_1972 a răspuns:

Ia-ti tocuri si o rochie alba sclipitoare ca sa faci snzatie, bafta la nunta