| Angie12 a întrebat:

Posibilitati sa-mi fac bucle in afara de placa,ondulator,bentita,moate, bigudiuri si paie?

6 răspunsuri:
| Aimee33 a răspuns:

Pai...cam astea sunt.Mai poti incerca cu hartie igienica, uita-te pe net, ca sunt tutoriale laughing.Iar ca sa iti faci parul cret ti-l poti impleti sau sa-ti faci coc peste noapte. Sper ca te-am putut ajuta intr-un fel. Funda? happy

| AmanoYuno a răspuns:

Cu banana.serios le folosesti drept moate

| rememberme24 a răspuns:

Iti impletesti parul cand e ud in doua codite, dar ai grija sa faci o impletitura din crestetul capului si cat de stransa poti(gen spic si apoi jos coada de peste). Lasa-ti parul asa 2 zile si apoi gata, ai parul incretit natural

| Anonima240 a răspuns:

Te speli la cap si il pui ud intr-o coada impletita si dormi cu parul prins.

| Dy2000 a răspuns:

Buna.pai imparti parul(ud) in doua, il dai cu spuma de par, îl răsucesti si îl inozi usor apoi prinzi cu o prinsoare.

| Mihaa144 a răspuns:

Pe aţe, coadă inpletită şi pe sosete (şi pe sosete le foloseşte foartă multă lume inclusiv eu şi iese foarte frumos)