| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Pot face in Bucuresti curs de modeling? Adica unde se invata asta, sau pur si simplu faci niste cursuri, cum ai face pentru hairstilyst, sau makeup artist? Daca exista curs, stiti cumva cat ar fi taxa? Sau cum stau lucrurile? Vreau cunoscatori*.
Papionn.

1 răspuns:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Nu trebuie sa ai experienta in modeling. Trebuie sa stii sa pozezi intr-o maniera serioasa, sa stii sa mergi pe tocuri, sa stai dreapta. Iti propun sa te duci la un casting, esti norocoasa ca esti din Bucuresti.Du-te la MRA Agency Models, agentia lui C. Botezatu e de incredere.Multa bafta!