| queenofblue a întrebat:

Pot purta un tricou navy cu dungi alb si bleumarin impreuna cu o vesta neagra? iar ambele cu o fustita gogosar tot neagra? va rog am nevoie de ajutor. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Da, categoric vin bine happy
Faptul ca tu ai o piesa de rezistenta [tricoul navy, cu imprimeu], iar celelalte piese sunt uni, vin in "ajutorul" piesei-rezistenta este foarte ok happy
Kisses :*

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Da, este chiar o combinatie ok pentru acest sfarsit de vara. Have fun! >: D

| gabriella_1970 a răspuns:

Da, merg.Deoarece tricoul are imprimeu si celelalte piese sunt uni.Sunt sigura ca iti va sta foarte bine!

| queenofblue explică:

Va multumesc pentru ajutor:*