| Katoky a întrebat:

Prietena mea Florina nu s-a intors din spital si vreau sa ovizitez ce sa ii duc la spital nu e frumoas sa mergi cu mana goala. Funda

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Ii poti duce un buchet de flori mai vesele, eventual ii poti face si o felicitare in care sa-i scrii un mesaj frumos, eu as recomanda o felicitare facuta de tine, manual. happy In rest, daca are voie, poti sa-i duci ceva fructe. A, da, si reviste, ce mai ai tu pe acasa, ca sa nu se plictiseasca.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un buchet de flori multicolore este ideal, în rest nu știm dacă are voie să mănânece ceva anume!
Sănătate!
Pa, pa.

| dianaandra1467 a răspuns:

În primul rând însănătoșire grabnică, și poți să-i duci florile ei preferate, niște baloane happy.
Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu are restrictii la mancare poti sa ii duce ceva dulce sau niste fructe si flori. flori vesele

| Fatamuntilor a răspuns:

Flori si ceva de citit sa nu se plictiseasca; eventual o intrebi pe ea sau pe parintii ei ce fructe ar avea voie sa manance.
Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai bine un buchet de flori.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Flori fructe(portocale, mere)bomboane ciocolate

| Spaz472 a răspuns:

Niste flori ar fi de ajuns.

| hashu1985 a răspuns:

Crede-ma ca atunci cand esti in spital, pe langa faptul ca suferi(ca nu degeaba esti acolo), te si plictisesti teribil...asa ca simpla vizita si timpul petrecut cu persoana respectiva sunt incomparabil mai importante decat "snopul de babane sau Kilu de portocale"! happy

| Loreen2001 a răspuns:

Ai putea sa ii duci un buchet de flori si o revista sau cv. sa nu se plictiseasca... Sper ca te-am ajutat big grin