| anonim_4396 a întrebat:

Pt decolorarea parului de pe corp ce as putea folosi si cat costa?

Apa oxigenata face culoarea parului sa fie mai deschisa? De cat % trebuie sa fie apa (stiam ca este de 3% pentru rani, dar pentru decolorarea parului nu stiu big grin ) as dori mai multe detalii cum se foloseste etc.

1 răspuns:
| maduts a răspuns:

Si eu am folosit apa oxigenata de mai multe ori pe o suvita de par si mi s`a deschis putin la culoare, adica se facea diferenta intre celelalte fire de par si suvita aia.
pa:*