Întrebare recomandată | razadeluna a întrebat:

Purtati vreodata costum popular cand mergeti la bunici la tara, in vacante?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am purtat la serbările școlare.
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Nu si nici nu o sa port vreodata.

| zurick a răspuns:

Salut! N-am purtat niciodata.Pa,pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu. Nu am purtat vreodată.
PS: am cam întârziat cu răspunsul.
Pe curând!

| Ayako a răspuns:

Niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,n-am purtat deloc, in clasa a 3-a parca am avut serbare de Craciun si a trebuit atunci sa port, de atunci n-am mai purtat deloc.
Te pup!

| piTiCcu a răspuns:

Salut! N-am purtat niciodată, pentru că nu mi-a plăcut.

| BiancaBB a răspuns:

Nu am purtat decat in serbarile scolare thinking Ai vrea sa porti un costum cand iti vizitezi bunicii? Daca asta iti doresti, eu cred ca s-ar bucura sa-si vada nepoata in haine populare ce-i defineau odata... Cred ca le-ai face o bucurie, o surpriza. big grin

| Ella50 a răspuns:

Nu.

| teo2000teo a răspuns:

Nu...

| buddha21 a răspuns:

Nu