| Turquoise_1322 a întrebat:

Revista Glamour UK, sau Nylon, se gasesc de vanzare in Romania?

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

S-ar putea sa existe. Deoarece am auzit ca "Ok America" se vinde in Romania. Asa ca poti intreba la un magazin specializat.

| raducu a răspuns:

Pai daca sunt din strainatate, cum sa fie de vanzare in Romania?
Adica, cine s-ar obosii sa cumpere de la aia si sa vanda aici?
Cel mai simplu ii sa-ti faci comanda sau sa rogi pe careva care face curse internationale sa-ti cumpere.
Altfel nu vad cum. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamour UK este in reteaua Inmedio, Nylon nu am vazut niciodata in Romania