| anonim_4396 a întrebat:

S-a facut cineva cu nuntatorul asta de la trendy colors http://www.papillon.ro/images/produse/_trendy/C5.jpg? iese mai roscat sau ciocolatiu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am facut azi si a iesit ft frumos pe parul meu saten, dar nicidecum asa de inchis ca pe cutie, si are refleze ciocolatii nu roscate exact cum vroia, cand stateam cu el pa pe ma gandeam ca voi fi toata neagra dar dupa ce l-am uscat arata chiar bine happy

| CezarAjutorul a răspuns:

Buna,o sa-ti dau un raspuns.Dar mai intai ce culoare are parul tau? Sau daca e mare. Daca e mai mare si cret, trebuie mai multe de alea.Iese mai roscat.