| VandHamsteriSiSobocartiteGratis a întrebat:

Vreau sa ma tund ca Cristiano Ronaldo, dar nu stiu cum sa zic la frizer:S! Aveti o poza va rog sa eu arat sau spuneti-mi cum se tunde, cum s-ai zic, si ce ziceti miar sta >bine?:

4 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Descarca dupa internet poze cu cristiano ronaldo si trege-le la imprimanta sau pune-le pe telefonul mobil si i le arati la frizer

| brandiburu a răspuns:

Iei cateva poze - din fata, lateral, spate, de preferinta cat mai de aproape si cat mai clare. Ii spui omului: "uite asa vreau sa ma tund". Daca poate si se pricepe, nu e problema. Daca nu il ameninti ca lucruri neplacute i se vor intampla daca te poceste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu vrei, fa-o
uite aici o poza ( poti so tragi la imprimanta si sa eu arati frizerului )

http://www.google.com/......tp?/imgres

funda? plzzzz