| anonim_4396 a întrebat:

Salaut sunt baiat si vreau sa-mi schimb frizura, eu am parul destul de lung acum deci as putea face multe stiluri, par brunet ( Nu creste si tepi nu-mi placE) as vrea ceva iesit din comun dar nici chiar foarte extravagant, vreau poze, Multumesc Anticipat FUNDA pentru ce-l m-ai bun raspun

P.s nu vreau sa includa foarte mult gel sau fixativ sau spuma pentru a face frizura deoarece am parul destul de stricat, si daca dau cu solutii se strica si m-ai rau...

Răspuns Câştigător
| Paul1 a răspuns:

Pur si simplu iti arunci bretonul intr-o parte ca si asta
http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsoare-stil-occidental