| DisturbeDd a întrebat:

Sall! sunt baiat am 15 ani su nu stiu din ce cauza imi pica foarte tare parul...crying oare din ce cauza? Stie careva? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Se poate sa fie una din cauze stresul, sau lipsa de vitamine.Sunt la farmaciile sensiblue vitamine speciale pentru intarirea si regenerarea parului.Revalid Tonic cu o formulă specială energizantă cu cofeină și ingrediente naturale precum panthenol, extract de ovăz și proteine din grâu, încetinește procesul de îmbătrânire a foliculilor, stimulând creșterea și prevenind căderea părului.

2 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Salut,stai linistit,anii pubertatii,anumiti factori care pentru organismul tau par "stresanti",deocamdata nu ai de ce sa te temi, daca pica in smocuri, viziteaza un medic...bafta si multa sanatate

| nustiunustiu a răspuns:

Ee...nu este nimic grav.vai avea o chelie de nota 10.
imagineaza-ti peste cativa ani...UN GOLAN CU CHELIE!