| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Sallz! In curand v'oi face pozele pentru album (cls a VIII-a) si nu prea am idei cu ce tinute sa ma imbrac sad
Voi cu ce v'ati imbracat?
Niste site'uri cu haine? (orientativ doar)
Mersi :*

6 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Incearca in 1rand sa te simti ok in ceea ce porti, dupa care poti alege culori deschise care se poarta si care in poze ies in evidenta(bine acum sa nu te gandesti la haine flosforescente), depinde ce varsta ai, daca vrei ceva mai elegant, ceva mai usor...site-uri: http://www.starshiners.ro/? gclid=CLG5gpCc-p8CFRqHzAodel11bw; http://www.milani.ro/produse/Bluze-Haine-dama-online/4/pagina1.html; http://www.haine-online-firma.info/, nu uita se te gandesti inainte de-ati alege imbracamintea la coafura si machiaj, pot schimba mult aspectul hainelor...trebuie sa iei o decizie:)

| usernamealy a răspuns:

Da se aproprie...si nici eu nu stiu sad

| roxanaa a răspuns:

Un site cu hainutze interesante ...si de seara si de zi- si preturi bune este www.starshiners.ro

| sorina_2296 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te imbraci comod dar si frumos in acelasi timp; ceva sport dar si elegant an acelasi timp.
Imbracate cu ceva nou ce nu ai mai purtat pana acum dar sa te simti bine in ele.
imbracate in ce te simti tu cel mai bine degeaba iti dam noi sfaturi, sti vorba aia:"Zic ca tine si tot ca mine fac "
asa ca incearca sa te imbraci in ce te siti tu in largul tau.
SUCEES la poza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitzipoance.com