| asrtem a întrebat:

Salut! A cumparat cineva de pe hagobuy? Ce parere aveti? Sunt tepari? Multumesc

2 răspunsuri:
| ion65616 a răspuns:

HagoBuy este total safe deoarece este doar un agent care se ocupa de calitatea si transportul internațional al produselor cumparate
daca primeste produse de slaba calitate este vina producatorului nu a agentului de cumprare adica hagobuy
eu unul am cumparat mult haine si adidasi de pe el si sunt extrem de multumit de produse