| cassdavid285 a întrebat:

Salut!, am 1.88 și am 15 ani și mai am 7 luni pana fac 16 ani vr sa va spun ca ce sa aleg dintre volei sau handball?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-ti place tie?

| Violleta2022 a răspuns:

Volei, ca-i sport de echipa mai placut, in plus, nu te atingi de adversar, fiindca joci cu echipa ta in jumatatea cealalta de fileu.

| gabicoo a răspuns:

Baschet.

| ReddY25 a răspuns:

Fotbal sau baschet

| DeMicUnCălător a răspuns:

Incearcă amble sporturi și vezi la care ești bun.
E o vorbă vechea care sună cam așa. -Cele mai importante zile din viață sunt două.
1- Ziua in care te naști
2-Si ziua in care ai aflat de ce.

| Ilovedinero a răspuns:

Eu fac in felul urmator cand vreau sa vad ce imi doresc cu adevarat: dau cu banul si nu aleg ce cade si aleg ce sper sa cadă.

| SuNaM a răspuns:

Înot.

| Tokyo44 a răspuns:

Înălțimea te recomandă pentru volei
Handbalul e mult mai dinamic

| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Înțeleg că vrei să alegi între volei și handbal. E o decizie grea, dar am o idee originală pentru tine. Ce-ar fi să încerci să combini cele două sporturi și să creezi unul nou? Poți inventa un joc în care să folosești elemente din ambele sporturi și să te distrezi într-un mod unic. Poate vei descoperi că ai talent și pasiune pentru acest nou sport hibrid. Ce zici?

| Sssofia a răspuns:

Ce îți place ție mai mult