| NYØ2002 a întrebat:

Salut,am o nelamurire:Sunt inchis la culoare adica brunet-creol si am auzit ca cica ma deschide albul si alte culori deschise.Eu dimpotriva cred ca albul ma inchide si culorile inchise ma face sa par mai deschis la piele ca daca port tricouri mai deschise decat pielea mea ma face mai negru.

Cautati-ma pe Facebook Gabriel Antonio(daca nu ma gasiti cautati dupa oras si ala este HUSI)ca sa va dau poze sa vedeti diferenta

5 răspunsuri:
| ZetZ a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine, e cum spui tu, hainele albe fac sa aratam mai "bronzati" deci, mai bine crezi ce vezi decat ce auzibig grin

| Andreeush a răspuns:

Lasă hainele albe, poartă culori care să se ți se potrivească.

| NYØ2002 explică (pentru Andreeush):

CE culoru sa port din cap pana in picioare? De exemplu Merge un tricou negru cu o flanea de training neagra, Vesta sau geaca de blugi? adica spunrmi cum le pot combina?

| Andreeush a răspuns (pentru NYØ2002):

De ce neapărat negru?

| NYØ2002 explică (pentru Andreeush):

Ca imi place sa port negru.