| anonim_4396 a întrebat:

Am par lung, cu volum si ondulat. Sunt fata. Vreau sa imi fac o tunsoare usor emo/punk, dar sa nu fie prea scurta si nici prea lunga. Ma puteti ajuta? love struck Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Iti poti tunde parul usor in scari(un pic scurt in spate). daca acesta e ondulat se va umfla usor in spate si astfel va avea un aspect usor Emo.asa nu va fi nevoie sa tai mult din el si vei arata si binetongue... fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poti sa incerci tunsoarea asta
http://www.facebook.com/......a/set/fbx/
si poti sa te indrepti
[I love christina grimmie :X:X:X]