| CookiePwN a întrebat:

ce produse sa folosesc pentru par, ca sa ii dea o textura uscata? Cand il fac (de obicei tepi sau creasta), cu fixativ londa / taft, se vede parca ar fi ud ...asa lipit si stralucitor laughing poate o cumbinatie de ceara + fixativ? astept un raspuns cu numele produsului cu tot va rog frumos big grin

1 răspuns:
| Toxica_Zapaceala_1994 a răspuns:

Pai fi atent te duci la oricare magazin de produse din astea...o/il intrebi pe vanzatoare/vanzator "fa/ba zi`mi si mie un produs bun de par de nu...te zic mamei"si ala/aia o sa iti arate big grin sper ca ti-am fost de ajutor