| catalin_1480 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. de curand am facut poze pentru albumu scolar. dar am si eu o problema cu transpiratia abundenta si cred ca am iesit cam nasol in poza. oare fotografu poate edita poza in asa fel incat sa nu se vada?worriedworried

Răspuns Câştigător
| creatza_6783 a răspuns:

Pai eu am facut pozele pentru albumul scolar.si lea modificat asa tare de nu ti se vedea nici o imperfectiune:d

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi e probabil pentru că ideea e ca fiecare să arate cât mai bine. Încearcă totuşi să rezolvi cum va aceea problemă. happy

| thedoll2010 a răspuns:

Poate, dar mai mult ca sigur n-o s-o faca... poate doar daca vb tu cu el

| Chowder a răspuns:

Da poate daca te duci si il rogi
exista multe prog de ex photoshop
toti fotografii ar trebui sa stie sa il foloseasca big grin
funda? big grinbig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| catalin_1480 explică:

Ei bine fotografu a facut mai multe poze din care sa aleaga, si a spus ca le va edita in caz ca gaseste ceva suspect. eu i-am spus ca nu am iesit chiar bine in poza, si ca eram ca rosu, etc, iar acesta a zis sa stau linistit ca el editeaza fiecare poza. eu vroiam doar sa stiu daca chiar se poate edita chestia cu transpiratiahappy