| Plesa11 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare merge urmatorea combinatie:adidasi(gri), blugi albastri, camasa alba cu negru, si sacou negru?

Răspuns Câştigător
| Alissonn14 a răspuns:

Mi se pare ca sunt prea multe culori. adica albastru, gri, alb si negru? Stiam ca este o regula, nu porti mai mult de trei culori. Daca ai niste adidasi negri, sau niste blugi negri.Camasa cu sacou? Incearca doar camasa, fara sacou, sau daca vrei sa porti sacou, poti sa iti iei o bluza alba, sau albastra ( ca blugii ) si sacoul. Bafta!

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nu merge cum s aiei adiadsi cu camasa.omg.:O macar tenisi ceva nu adidasi straight face

| mistikk a răspuns:

Nu mi te adresezi mie cu "ba" sa-ti fie clarwinkingnici eu nu ti-am zis tie "ba" sau "fa" ok?

| Liquify a răspuns:

Cam multe culori. Daca nu e obligatorie camasa renunta la ea. Ia-ti un tricou in loc si vei arata mult mai bine. Daca nu incearca sa porti o pereche de papuci [adidasi sau pantofi] negri.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

OMGGG! Frateee ai ajuns sa intrebi pe site cu ce sa te imbraci? Atata lipsa de personalitate ai? Maine ce o sa intrebi, de cate ori trebuie sa respiri pe minut? Cauta-ti singur stilul si nu ii mai intreba pe ceilalti!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

@mistikk Taci ba ca eu port camasa blugi si adidasi si arata foarte ok. Dar trebuie sa fie purtata pe afara peste un tricou eventual deschisa dar depinde ce tip de camasa este. Mai sport sau gen bussines.

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Da merge, succes azi la scoala!winking