| LoveeMakeup9 a întrebat:

Am un scrub de corp de la Avon Naturals cu ciocolata.Este ca o crema..nu de folosit in dus.Deci nu necesita limpezire.Ma pot da cu el si pe fata sau contine ceva care nu e bun pentru fata? (totusi si fata face parte din corphee hee)))
Mersi (dau fundiiiiiita)

2 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Pai daca pe ambalaj e specificat PENTRU CORP, e doar pentru corp.Adica de la fata in jos.Din cate stiu, sunt si unele produse de la AVON pe care este mentionat de obicei,, Pentru fata si corp". Daca in cazul tau nu scrie asa, atunci nu folosi si pentru fata, nu se stie ce ai putea sa patestiwinking

| LoriLoL a răspuns:

Contine particule abrazive? daca e chiar scrub obligatoriu faci masaj si clatesti! nu poti ramane asa daca nu intra in piele.si clar, nu e pentru fata. exista gomaj special pentru ten.