| telluno a întrebat:

Salut, Am vazut azi la cineva un trening de barbat foarte frumos din bumbac, dar mi-a fost rusine sal intreb de unde l-a cumparat. Bluza de trening avea fermoar intr-o parte la umar, iar pe pantalinii de trening scria David Gueta si avea culoarea gri/ Stie cineva unde as putea gasi un trening asemanator in Bucuresti?

1 răspuns:
| viDosT a răspuns:

Sall il iei din mol sau incerci sa dai pe google si iti arata ca eu am gasit trening la fel si o bicicleta ambele in total =10, 50lei