| adelimh a întrebat:

Am vazut un site remixshop unde poti vinde hainele pe care nu le porti. Este cineva care a experimentat? Daca nu, cunoasteti alt site unde se pot vinde haine?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poti vinde oriunde se vand produse online. eBAY, OLEX etc.
Faci poze, pui un pret si postezi.Aia e tot. Poti vinde si cutii goale, de fapt unia chiar vand si asa ceva laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu iti recomand.
Ei iti cer sa pui hainele intr-o punga si sa le trimiti prin curier apoi le verifica si decid DACA sa le puna la vanzare, asta pentru ca ei se asteapta sa primeasca haine de firma si cat mai noi. Daca nu le pun la vanzare nu le mai vezi inapoi (se poate sa fie smecheri si sa le puna dupa un timp la vanzare, adica sa te minta).
Daca ajung pe site si se vand, tu primesti un comision foarte mic.
Deci daca ai haine cat de cat de firma si sunt impecabile pune-le pe olx sau pe Facebook pe grupurile de profil si vei castiga mai mult pe ele nu 3 lei cat iti dau aia de la remix.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am experimentat cu remix. Au trecut vreo 3 luni, nu am vazut niciun ban