| agrskate a întrebat:

Salut, as dori si eu sa stiu de unde as putea cumpara niste 'skinny jeans' ...la zara as gasi? dati-mi voi mai multe exemple plsbig grin dau fundita la cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| aLina_8828 a răspuns:

Dupa parerea mea, gasesti aproape in toate magazinele din mall.adica zara, bershka, pull and bear etc big grin

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Zara, Kenvelo, Fox, House of Art, Bershka.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

| Cσσкiє a răspuns:

Caută prin mall`ul din oraşul tău, la magazine gen New Yorker, Kenvelo. Succes! love struck.

| šρяίηģ a răspuns:

Da, la Zara sunt. Incearca Terranova, Bershka, Hollywood etc. Poti incerca si la Quelle sau Otto, descarci catalogul de pe sitewinking