| ionutb2002 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum se imbraca boxerii, cu chiloti sau fara?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Cum sa porti si chiloti, si boxeri? Se poarta o singura pereche de lenjerie intima, nu doua. Porti, ori chiloti, ori boxeri, nu pe ambele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloti normali si tanga. De ce naiba ai purta doua perechi de chiloti in acelasi timp? Este o metoda contraceptiva sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne referim doar la boxerii romani, eu stiu ca Bute, Ciocan, Leu poarta chiloti, Doroftei nu, Morosanu -ocazional.Imi pare ca si de Mitu am auzit ca nu ar purta.