| Trifi_Alexx_1995 a întrebat:

ce blugi sa imi iau la o petrecere la club: albastri,portocali,verzi,rosi, negri sau albi? DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Negrii sau rosiiwinking aste sunt culorile care merg cel mai bine pentru petrecerile la clubwinking

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Pantaloni albi ( se vad bine in club) sau negri, sunt cei mai usor de asortat.

| Lavii007 a răspuns:

Depinde cu ce ii asorteziwinking

| SilviutzaECeaMaiTare a răspuns:

Eu zic pantaloni albi.bluza neagra.pantofi negri si cateva accesorii colorate

| petronelly18 a răspuns:

Negri sau albastri, cu o pereche de ghetute cu platforma sau pantofi cu toc si o bluzita eleganta de orice culoare. spot