| Yulya1515 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac verisoarei mele la majorat? Mentionez ca e o fata populara si nu as vrea sa ii displaca cadoul pe care il voi face! Funda! Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| Sweety27 a răspuns:

O rochita draguta de vara, daca ii stii marimea (s, m, l) sau o bijuterie, un accesoriu. Am eu ceva frumos pe facebook Bijuterii PinkQueen. Daca vezi ceva ce-ti place, iti pregatesc si un ambalaj dragut. https://www.facebook.com/pages/Bijuterii-PinkQueen/583176345040927

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Decât să-i iei ceva care să nu îi placă sau să nu îi trebuiască, mai bine cumperi o felicitare, scrii ceva frumos şi pui 100 de lei în ea. Cu siguraţă va fi mult mai mulţumită de acest gest decât de oricare alt cadou.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un obiecat pe care sa scrie '' pentru cea mai tare tipa, ( si numele ei ) ''.
Sigur o sa-i placa. Poate fi o vaza, o perna, orice.

| hummmer a răspuns:

Un telefon deştept.Scump dar te iubeşte toată viaţa după aia.

| adywow a răspuns:

Incearca sa o scoti prin oras, poate vede ceva care "i-ar placea" parerea mea