| cosmin_8111 a întrebat:

Ce deodorant spray(for men) de la avon sau oriflame miroase cel mai bine si care persista(black suede touch) in afara de el care ar mai fi? as incerca demarco de la oriflame, la incercat cineva daca persista? astept pareri.multumesc!

Răspuns Câştigător
| florynutza a răspuns:

La oriflame sunt eu, sunt mai multe parfumuri respectiv spray-uri la oriflame. Exemplu:ascendant, demarco, platinum, S8, signature.

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

E mai bun cel de la avon. iti spun precis

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Deci eu sunt fata si fostul meu prieten folosea Excite de la Oriflame si adoram parfumul ala. E primul lucru care mi-a placut la elhee hee E asa si dulce si tare, nu stiu, dar il ador:X:X:X si de la Avon imi place Full Speed love struck