| mara67 a întrebat:

ce pantofi as putea sa imi iau la banchet... adica sa mearga cu o rochie albastra mai inchisa la culoare, deasupra de genunchi..ma rog.:)), credeti ca mer acestia?
http://www.deichmann.com/......Pumps.prod doar ca albastri(o alta nuanta apropiata)
astept sugestii:* si nu voi uita de funda:D

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Se potrivesc, daca doresti ai putea lua si niste pantofi normali fara funtita din fata si material din acela catifelat de culoare neagra sau apropiata de cea a rochiei, iar in par ai putea sa iti pui o agrafa din aceea de la H&M in forma da floare, sigur gasesti. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu zic ca da si nu sunt nici foarte inalti deci te vei putea misca.
distractie placuta :*

| Superpantofi a răspuns:

Incearca pe www.superpantofi.ro! Azi si maine poti folosi codul NLRV50 pentru o reducere de 50 lei!