| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, cum as putea sa imi dau parul pe spate? Adica eu si acum il dau pe spate cu mana dar imi sta ridicat in sus si firele cam in toate partile. Vreau sa il fac sa imi stea fix pe spate.

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

rolling on the floor)))))).
Vai ce frustrant era. Ai răbdare. peste 5 luni. să-ți ajungă părul la barbă și o să-l dai cu ceară de păr și fixativ și gata.

| Mejdej a răspuns:

Salut pai trebuie sa il lasi vreo 4 luni sa creasca depinde cat il ai de lung acum si dupa aia 1 luna trebuie sa il tot dai pe spate cu fixativ iti sugerez eu deoarece ceara de par nu are rol de intarire ci de modelare a parului. Bafta