| petypitik a întrebat:

daca stie cineva sa imi raspunda si mie am cumparat de la garnier o crema decoloranta nutritiva EO super blond doresc sa imi spuneti daca pot sa o amestec cu o alta vopsea tot garnier!?!

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Sa o amesteci ca sa ce? Sa e vopsesti si decolorezi in acelasi timp? Exista vopsea speciala care actioneaza astfel. Insa nu merge asa in situatia ta, din cate stiu. Mai intai decolorezi parul dupa aia vopsesti. Si fii atenta, ca vopseaua nu trebuie aplicata imediat dupa ce ai decolorat parul, trebuie sa astepti cateva zile.