| anonim_4396 a întrebat:

Salut deci eu am pielea fetei foarte diferita fara de alte fete(de fapt de toate fetele)oare de ce parca am fata de 40 ani(ma refer la piele)si ma doar 17, am folosit diferite creme hidratante, ulei de masline, ulei de migdale, masca cu miere de albine, albus de ou, masca de morcov, zat de cafea pentru cosuri, aburi cu ceai de musetel si mai multe de astea naturiste, dar tot degeaba ce as putea folosi sa am fata normala? multumesc la toti de pe sait, as vrea sa dau, funda la toti dar nu se poate insa va pot da voturi, multumesc mult ca mai ajutat de fiecare data.

Răspuns Câştigător
| XOXOyoXOXO a răspuns:

Toti iti vor spune creme sau alte minuni dar sfatul meu este ca o vizita la dermatolog este cel mai bun raspus el stie ce poate sa iti recomande pentru tenul tau big grin
bine inteles ca si dermatologul iti va da probabil o crema dare va functiona pentru ca nu e una care o cumperi doar pentru ca ai auzit ca e buna
succes cu tenul tau:*

4 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Acum depinde. Daca vrei fata mai alba, da-te cu suc de lamaie pentru 15 min si apoi te clatesti cu apa calduta sau foloseste ulei de masline seara la culcare timp de cateva luni.

| PatyKan a răspuns:

Nu mai folosi creme.La 17 ani nu ar trebui sa ai probleme cu ridurile sau cu fata, in afara de acnee, care e prezenta la adolescenti.
Nu mai folosi machiaj, ca si asta te imbatraneste. Si nici creme, pentru ca dupa aceea fata ta se va obisnui cu ele si apoi daca nu le folosesti va fi urat. [parerea mea]
Succes!happy

| CariocaAlba a răspuns:

Buna.Iti recomand sa faci o vizita la dermatolog.Cam asta este singura solutie a sa aflii ce aiwinking.Npc:*

| flavia002 a răspuns:

Ai putea incerca crema beautycycle de a amway este foarte buna si este hidratanta dar trebuie so comanzi cred ca poti comanda de pe net.