| Anonim13912 a întrebat:

Fetelor ce costume de baie credeti ca o sa se poarte vara asta? big grin Va rog dati-mi si link-uri cu poze! Mersi

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vara asta la mare, femeile vor adopta/insusi sau mai bine zis va fi in voga moda trikini.

| KanameKuran a răspuns:

Sugerez un costum care sa arate bine sa iti expuna punctele tari ale corpului si sa te simti bine in el. Un exemplu bun de costume de baie, sunt acele costume facut 100% din aer, crede-ma, sunt cele mai bune.
P.S sper ca ai simtul umorului.