| maria98 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca sunt bune acele opinci din plastic? Am vazut ca se poarta si lumea spune ca sunt comode, deci as dori si eu sa imi cumpar o pereche, dar nu stiu cat de bune sunt si daca merita sa dau banii pe ele. Multumesc! :* Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| alymitu a răspuns:

Nu sunt foarte de calitate, dar eu zic ca rezista multicel... Defectele sunt doua:
1. Daca mergi pe pietris este cam dureros deoarece nu au talpa mai deloc.
2.Ti se incalzeste piciorul in ele.
In schimb, sunt foarte bune pentru la mare sau piscina. Oricum, nu pierzi nimic daca iti cumperi pentru ca nu costa mai mult de 12 leihappyAsta e parerea mea!
Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| badblood248 a răspuns:

Du-te in magazin si probeaza-le

| KellyGreen a răspuns:

Nu am, insa peste 2 zile plec la mare si merg sa imi cumpar, oricum sunt foarte ieftine, la mine in oras este cam 12 lei perechea, si mi se pare destul de ok deoarece pot fi purtate la orice. Insa poti merge la magazin si sa le probezi si sa mergi 1 minut cu ele prin magazin sa vezi daca sunt comfortabile.

| Ioana321 a răspuns:

Am si eu happy Sunt ok dupa parerea mea, comode si ieftine.

| maria98 explică:

Prin,,bune'' vreau sa zic sunt de calitate? Multumesc oricum

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu sunt bune pentru talpi, calcaie eu asa am auzit. Nu amortizeaza deloc compactul piciorului cu solul, ceea ce un papuc bun ar trebui sa o faca.

Is 10 lei, ieftine, nu ai nimic de pierdut totusi daca iti iei o pereche si tuwinking

Numai bine!:*

| Kisie a răspuns:

Sunt destul de comode chiar iti recomand sa iti iei am si eu doua perechi pe alb si pe mov

| Kisie a răspuns:

Merita sa stii