| DrNefarious450 a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar o consola PSVita, E buna? Merita banii? Am vazut ca are grafici bune, unii spun ca e ca un PS3 in miniatura, Va rog un raspuns bun [Fundoi]

4 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
Daca vrei ceva portabil, iti recomand consola cu mare caldura/incredere! happy
Ceea e nu imi place mei este ca, gasesti jocuri bune de la 170 lui in sus sad

| DrNefarious450 explică (pentru dmrtr):

Stiu, jocurile sunt destul de scumpe, am un PS3 si stiu cum e sad

| dmrtr a răspuns (pentru DrNefarious450):

In orice caz, merita!
Daca o sa o cumperi, iti urez : Sa o stapanesti sanatos! happy

| MissDi a răspuns:

Dupa pararea mea merita!