| TraficantaDeNutella a întrebat:

Salut happy Maine (Miercuri ) o sa ma intalnesc cu o fata pe care nu am mai vazut-o de 2 ani happy. Ne intalnim in polus la cinema si as vrea sa stiu cu ce sa ma imbrac ...nu prea is cu moda ...si mi lene sa ma gandesc tongue Eu as prefere un maieu turcoaz cu o pereche de blugi si niste sandale happy va rog! ziceti niste idei happy FUNDA raspunsul care ma va ajuta cel mai si cel mai mult

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Haha, cel de dinaintea mea ti-a raspuns ca de la baiat la baiat rolling on the floor
Ce-i drept,la inceputul intrebarii asa se intelegea, ca si tu esti baiat ["o sa ma intalnesc cu o fata/nu sunt cu moda"]
Pai poti purta totusi ceva mai feminin, poti lua sandalele de care vorbesti cu o rochita din garderoba ta, sigur ai. Sau pantaloni scurti. Daca sunt de blugi, de culoarea blugului, merg de minune cu un maieu alb si sandale albe sau albastre, sau pur si simplu, iti iei niste sandalute din acelea, gen slapi intre degete, care se inchid in spate ca sunt frumosi.

| AlleMarie a răspuns:

Depinde de vreme. Daca este cald ar fi potrivit maieul turcoaz cu o fustita sau in loc de fustita si maieu o rochita de vara. Daca este frig poti opta pentru niste opincute sau pantofi cu toc, cu pantaloni skini si o bluza cu scris dragut peste cataramele curelii. Sper ca te-am ajutat! Funda:d

| EmiAmi a răspuns:

:) pai, imbracat-te casual.alege un tricou (alb, bej...), un sacou (in cazul in care o sa fie mai racoare) si blugi... uite eu am gasit si un video vlog interesant despre moda.mie mi-a placut. poate o sa va placa si voua: http://youtu.be/DUtiAIxChXc

| Ð乇刀ノ丂 a răspuns:

Ia-ti niste adidasi sport, niste blugi si un tricou mulat negru s-ar potrivi cu blugi.Succestongue