| cromaston a întrebat:

Pe unde pot gasi in Ploiesti tricouri cu diferite mesaje inscriptionate?

2 răspunsuri:
| jorjero a răspuns:

Poti merge la qprint Ploiesti - in pasaj la Omnia (pasajul Take Ionescu Ploiesti) se afla magazinul fizic. Printeaza si pe hartie de mari dimensiuni, tricouri (poti veni si cu tricoul tau), diverse cadouri personalizat, iar online ii gasesti pe www.qprint.ro

| Sakura55 a răspuns:

Poti sa-ti iei un tricou simple ce culoare vrei tu si sa te duci la un magazis\n special...si sa.ti inscriptioneze ce vrei tu pe el