| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, stie careva cateva site-uri de incredere de unde poti comanda haine de firma? Si gen sa fie si ceva mai ieftine.
Dau funda, a si hainele sa fie de barbati (Eu am 18 ani)

4 răspunsuri:
| Marius411 a răspuns:

Mai bine te duci la mall. Asa stii ce o sa iti vina, daca comanzi poti sa iti iei teapa. Adica sa vina masura mai mica, sa nu arate ca in imagini sau sa fie fake!

| MihaelaDart a răspuns:

Www.kurtmann.ro au si de barbati, hainele sunt de o calitate foarte buna, eu am comandat acum 4 ani si de cate ori am spalat la masina de spalat materialul nu a cedat, nici decolorat cat si nici scamosat.

Bula
| Bula a răspuns:

Haine de firma ieftine (iesita din moda) poti gasi la second hand-uri.

| TheSeventhSin explică (pentru Bula):

O idee foarte buna (Nu gasesti des haine foarte noi si in regula, dar si gand gasesti, gasesti ceva bun)
Totusi eu ma refeream, si nici n-am explicat gen sa fie haine la reducere.
H&M sau mai stiu eu ce.
Spre exemplu am luat eu cateva tricouri la reducere de la H&M la 18 le tricoul, sau al prieten a luat niste bluze la 12 sau ceva de genul, la oferta.
El a luat din Mall, dar in orasul meu nu se gaseste unul, e la distanta.
Si din cauza asta ma gandeam ca poate or fi reduceri si gen sa cumpar mai multe haine la oferte.
Dau in jur de 200-250 lei si iau mai multe.